Firma szkoleniowa APEXnet i Eurobudowa.pl zapraszają na X Dzień Otwarty Zamówień Publicznych

Firma szkoleniowa APEXnet i Eurobudowa zapraszają na X Dzień Otwarty Zamówień Publicznych, który odbędzie 3 marca br. w Warszawie.

To już dziesiąta,jubileuszowa edycja Dni Otwartych Zamówień Publicznych, które od wielu lat są jednym z największych bezpłatnych spotkań edukacyjnych organizowanych dla specjalistów ds. zamówień publicznych. Konferencji przyświeca edukacyjny cel, jakim jest merytoryczne wsparcie podmiotów zajmujących się stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych. Dotąd, w dziewięciu edycjach wydarzenia, udział wzięło ponad 8 000 gości z całej Polski. Wykłady, dyskusje, a także  konsultacje z ekspertami, pozwalają uczestnikom wydarzenia podnosić kompetencje. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom jak Dni Otwarte Zamówień Publicznych, przyczyniamy się do podnoszenia jakości gospodarowania publicznymi pieniędzmi.

Oprawę merytoryczną wydarzenia uświetnią prelekcje Ekspertów APEXnet. W agendzie:

  • DYLEMATY DOTYCZĄCE PODWYKONAWCÓW W ŚWIETLE NOWELIZACJI PRAWA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, Udział w dyskusji:Grzegorz Czaban, Łukasz Czaban, Iwona Wierzgała Zaproszeni Goście:Ewaryst Kowalczyk, Ewa Wiktorowska, Ewa Marcjoniak, Piotr Wiśniewski, Michał Rogalski, Iwona Holka Moderator dyskusji: Jerzy Czaban
  • ZAGROŻENIA WYNIKAJĄCE Z PODNIESIENIA PROGU BAGATELNOŚCI Z 14 000 EURO do 30 000 EURO

Prowadzący wykład: Grzegorz Czaban

  • UDOWODNIENIE DYSPONOWANIA ZASOBAMI NIEZBĘDNYMI DO WYKONANIA ZAMÓWIENIA

Prowadzący wykład: Łukasz Czaban

Wydarzenie odbędzie się 3 marca (poniedziałek) w godzinach 10:00 – 15:00 w Warszawie w Adgar Plaza przy ul. Postępu 17a, organizatorzy przewidują obecność 300 uczestników. Ponadto dla zainteresowanych z całej Polski, którzy nie będą mogli bezpośrednio uczestniczyć w wydarzeniu, organizatorzy przygotowują  transmisję on-line z możliwością zadawania pytań.

Zapraszamy do rejestracji >>

http://www.apexnet.com.pl/home/strona/30/dni-otwarte-zamowien-publicznych

Więcej informacji

Dorota Kowalska

22 205 89 00

info@apexnet.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz